Tekzen Genel Müdürlük

Yapı Marketleri

,
2.6 /5
29 oy
Merkez Mah. Cendere Cad. Bab Plaza No: 30 Kat: 6-7-8, Kağıthane Merkez, Kağıthane, İstanbul

1995 yılında kurulan TEKZEN, Türkiye’nin ilk yapı marketidir. İstanbul Merter’de açtığı ilk mağazasıyla “Yapı Market” sektörünün ülkemizdeki öncülüğünü de başlatan TEKZEN, doğru hedef ve stratejilerle hızla büyüyerek bugün “Yapı Market Sektörünün En Büyük Satış Alanına Sahip” ve “En Yaygın Yaygın Yapı Market Zinciri” unvanlarını elinde bulunduran, sektördeki tek markadır.  Aynı zamanda sektörün global anlamda en prestijli kuruluşlarından olan Avrupa DIY Perkande Birliği “EDRA”nın Türkiye’den tek üyesi olup, Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sn. Murat Gigin birliğin yönetim kurulund... Detaylı tanıtım için bu işletmeyi sahiplenin.

YORUMLAR (10)
Döne k.
İyi günler 8.11.2017 tarihinde almış olduğum süpürgemin içinde borular çıkmadı müşteri hizmetlerini aradım bana geri dönüş yaparak 3 iş günü içersinde göndereceklerini belirttiler 1 hafta sonra yani 5. İş günü tekrar aradım kayıt oluşturduklarını bize geri dönüş yapılacağını belirttiler ama bugün 10. Gün 6. İş günü ne ürünüm geldi ne arayan oldu ben şimdi tekrar aradım gene kayıt oluşturduklarını belirttiler gerekli kişiler bizi aramadığı sürece biz arayıp kayıt oluşturup bekleyecekmiyiz.
Robert T.
I am disgusted to receive broken goods last Wednesday and it's Monday still no service or repair can't come till next Saturday we have had to eat out since Thursday. The oven is still broken and your Marmaris store is avoiding me to do anything. I want the goods picked up and a full refund of 749 TlL it has cost us near 500 TL to eat out everyday. If I do hear from you by tomorrow or Emin your manager,I will approach my solicitor to seek my money back and compensation for food and travelling back and fore to Marmaris. Totally unacceptable for such a big company.
Ayşe
Merhaba gardolabı 6 kapılı aldım içinde kurulum montaj şeması bulunmamaktadır e posta ile göndermenizi rica ederim.
suleyman t.
bir ay önce çocuk odası takımı aldık eksık parcalardan dolayı kulanamıyoruz müşteri hizmetlerine eksik parçaları bidirmemize ragmen 4 seferdir alakasız parçalar göderil mekte kurumsal firma güvenilir diye alış veriş yaptık ama yanılmışız karşımız da maduriyetimizi giderecek muhatap bulamuyoruz maduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.
Tekzen Genel Müdürlük için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
YAKINDAKİ BENZER FİRMALAR

BENZER KATEGORİLER

HATA BİLDİRİN