GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıda verilen Gizlilik Şartnamesi, DataWorks Dijital Pazarlama ve Data Hizmetleri A.Ş.’ye (“DataWorks') ait (“tarafımız” veya “tarafımıza ait”) Internet sitesi YellowPages.com.tr’yi (“Web Sitesi”), Blog.YellowPages.com.tr'yi (“Blog”) ve hizmetlere (“Hizmetler”) erişim ve bunları kullanımınıza dair gizlilik koşullarını düzenleyen hükümlerdir.

Web Sitesini, Blogu ve Hizmetleri kullanmak suretiyle DataWorks'e firma kaydı bilgileri, zengin medya dosyaları ve veriler sağlamış olacaksınız. Size ait bilgilerin tam sahipliği tarafınızda kalacaktır. Söz konusu bilgilerin herhangi bir kısmı üzerinde sahiplik hakkı iddiamız bulunmamaktadır. İşbu Şartname, Hizmetlerin yerine getirilmesi ve firma bilgilerinizi yayınlamak istediğiniz üçüncü taraf platformlarla bu bilgilerin paylaşımı haricinde, bilgileriniz üzerinde herhangi bir tasarruf ve fikri mülkiyet hakkını tarafımıza sağlamamaktadır.

Alışveriş işlemlerininizin yürütüldüğü sunucular ('server') ve diğer donanımlar, güvenilirlikleri sürekli test edilmekte olan güvenlik duvarlarına ('firewall') ve ağ güvenlik sistemlerine sahiptir. Bu, donanımlar aynı zamanda en güvenli yazılımlarla çalıştırılırlar.

YellowPages.com.tr’de veya Blog.YellowPages.com.tr'de alışverişiniz yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü, 256 bitlik SSL ('Secure Sockets Layer') şifreleme teknolojisiyle sağlanır. SSL ('Secure Sockets Layer'), halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir. SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenilirlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir. Bir başka deyişle SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Her iki tarafta da doğrulama yapılır ve işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 256 bitlik SSL ile şifrelenen girdiğiniz her bir veri parçasının daha sonra deşifre edilip çözülebilmesi için 256 değişik şifrenin denenmesi ve çözüldüğü zaman da anlamlılığını yitirmemiş olması gereklidir. Bir sanal mağazanın, GlobalSign şirketinden SSL teknolojisi alabilmesi, ancak bu kuruluşun ayrıntılı incelemelerinden sonra mümkün olabilmektedir. YellowPages.com.tr’de ve Blog.YellowPages.com.tr'de GlobalSign firmasının SSL teknolojisi kullanılmaktadır.

Alışveriş yaparken, gönderdiğiniz bilgilerin şifrelendiğini sayfanın Internet adresinin 'http'den 'https'e dönüşmesinden anlayabilirsiniz.YellowPages.com.tr’de veya Blog.YellowPages.com.tr'de alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri, bilgisayar sistemimize girmeden doğruca kullandığınız kredi kartının ait olduğu bankanın sistemine yönlendirilir. Dolayısıyla, sistemimizde kredi kartı bilgilerinin tutulması söz konusu değildir.

YellowPages.com.tr’de veya Blog.YellowPages.com.tr'de alışveriş yaparken girdiğiniz kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt ederiz.

İŞBU ŞARTNAME, WEB SİTESİ, BLOG VE HİZMETLERİN KULLANIMI, TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARINA TABİ OLACAKTIR. İŞBU ŞARTNAME VEYA WEB SİTESİ, BLOG VE HİZMETLERİN KULLANIMI İLE İLGİLİ VEYA BUNLARDAN KAYNAKLI DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ ANLAŞMAZLIK KONUSUNDA HER TÜRLÜ HÜKME TÜRKİYE MAHKEMELERİ MÜNHASIRAN YETKİLİDİR.
HATA BİLDİRİN