Süper Sayfam

Türkiye’nin en büyük rehberinde firmanıza özel tanıtım sayfası.

digitalmaps.SS_Title1

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

Her ay milyonlarca kullanıcı, YellowPages.com.tr’de ürün ve hizmet arıyor. Sayfanızı sahiplenin, Süper Sayfam’da işletmenizi detaylı tanıtalım. Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.


digitalmaps.SS_Title2

Rakiplerinizden Önde Olun

Süper Sayfam ile bulunduğunuz sektörde ve bölgede öncelikli yayınlanırsınız. Firmanız, benzer sektör ve rakip aramalarda ilk sırada, logolu ve doğrulanmış olarak gösterilir. Müşterilerinizden topladığınız yıldız ve yorumlar, yeni müşteri edinmenize yardımcı olur.


digitalmaps.SS_Title3

Mobil Aramalarda Bulunun

Google’ın araştırmasına göre tüketiciler, en çok çalışma saatlerini, yol tarifini ve firma adresini arıyor. Üstelik akıllı telefon kullanıcılarının %50’si, yani her iki kişiden biri, arama yaptıkları gün içinde lokasyona gidiyor. Çalışma saatleriniz, adres ve yol tarifiniz ile mobil cihazlarda bulunun.


digitalmaps.SS_Title4

Yurtdışı Müşterileriniz Yellow Pages’a Bakıyor

1970’lerde Amerika’da doğan Yellow Pages, tüm dünyada en yaygın ve güvenilir firma rehberidir. Türkiye ile birlikte 75’ten fazla ülkede yayınlanmaktadır. Yabancı müşterileriniz sizi YellowPages.com.tr’de ararlar. İngilizce Süper Sayfam ile yurtdışı aramalarda da bulunun.

Süper Sayfam'da Neler Olacak?
SÜPER SAYFAM Nasıl Hazırlanacak?
Türkiye’nin en büyük firma rehberinde rakiplerinizden önde olun. Daha fazla müşteriye ulaşın:
450 ₺ + KDV (1 yıl) + Dijital Haritalar hediyeli! SATIN AL
YA DA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM
HATA BİLDİRİN