İş Ortaklarımız

PepsiCo

Dünyanın önde gelen yiyecek içecek şirketlerinden biri olan PepsiCo, dijital pazarlama faaliyetleri çerçevesinde lokasyon bazlı pazarlama çalışmaları için Yellow Pages ile çalışma kararı aldı. Hizmet çerçevesinde PepsiCo’nun Türkiye’deki merkez ofis, tüm fabrika ve depoları dijital harita platformlarına yerleştirildi.

Teknosa

Yellow Pages sayesinde Teknosa’ya ulaşmak isteyen müşteriler, kendilerine en yakın satış noktasını online haritalar ve navigasyon uygulamaları üzerinde doğru noktada ve kolayca bulabilecek. Yellow Pages, manuel coğrafi kodlama sistemi ile tüm Teknosa mağazalarının coğrafi kodlarını tek tek çıkartacak ve haritalar üzerinde güncellenmesini sağlayacak.

Jolly Tur

Lokasyon bazlı pazarlama çalışmalarını Yellow Pages’a emanet etti. Yellow Pages’ın verdiği hizmetler sayesinde tatilciler, kendilerine en yakın Jolly Tur acentesini online haritalar ve navigasyon uygulamaları üzerinde kolayca bulabilecek. Jolly Tur’un 125 acentesi için Süper Sayfam isimli özel sayfalar oluşturuldu.

Hande Beyazıt

2015 yılından itibaren şirket adresimizin Apple Haritalar’da ulaşılabilirliği konusunda Yellow Pages’ten destek alıyoruz. Aldığımız hizmet ve satış sonrası destekten çok memnunuz ve Yellow Pages ile çalışmaya devam edeceğiz.

Haşim Atasoy

Yellow Pages tarafından tüm haritalara otelimizin yeri büyük hassasiyetle doğru işaretlenmesi sayesinde misafirlerimiz otelimizi kolaylıkla bulabilmektedir. Teşekkürler Yellow Pages.

Şahin Uçar

YellowPages.com.tr sayfası ve hizmetlerinden yaklaşık 1 yıldır yararlanıyorum ve çok memnunum. Ben farkında olmasam bile onlar fark ediyor ve beni uygun şekilde yönlendiriyorlar. İstediğimde iletişim kurabiliyorum ve beklentilerime cevap alıyorum.
Siz de müşterimiz olun, işinizi büyütün!
HATA BİLDİRİN