Psikologlar kategorisindeki diğer firmalar.
Bursa Psikolog Empati Psikolojik Danışmanlık ve Hipnoz Merkezi Logo

Bursa Psikolog Empati Psikolojik Danışmanlık ve Hipnoz Merkezi

Psikologlar

,
-
Yetersiz oy
Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. Yağmur Sok. Elmasevler Sitesi C Blok Daire: 4, Altıparmak, Nilüfer, Bursa

Uzman Klinik Psikolog Şahin UÇAR ile evlilik terapisi, aile terapisi, cinsel terapi, bireysel psikoterapi, hipnoz ve hipnoterapi başlıkları öne çıkmaktadır.

Hipnozla Tedavi

Hipnoz yoluyla yapılan terapilere hipnoterapi denir. Hipnoz ve hipnoterapi konusunda bursadaki hipnoz merkezinin kurucusu Klinik Psikolog Şahin UÇAR'ın hipnozterapisi.com sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Hipnoz kullanım alanları çok geniştir.

Psikoterapi

Psikoterapi, bireylerin iş hayatında, eş hayatında veya geçmişte yaşadıkları sorunlarını çözmek amacıyla başvuruda bulundukları ruhsal tedavidir. Bursada psikoterapi merkezi kurucusu Klinik Psikolog Şahin UÇAR'ın yönetimindeyürütülmektedir. Hipnoterapi, bilişsel davranışçı terapi, dinamik terapi, varoluşçu terapi, logo terapi, pozitif psikoterapi, ego state terapi gibi çok sayıda psikoterapi kuramı ve kuramcısından bahsedebiliriz.

Cinsel Terapi

Bursada cinsel terapi merkezimizde vajinismus tedavisi, erken boşalma tedavisi, iktidarsızlık ya da ereksiyon bozukluğu, cinsel isteksizlik başlıca sorunlardandır. Ve tedavisi olan rahatsızlıklardır.

Evlilik ve Aile Danışmanlığı

Evlilik ve aile danışmanlığı çiftler arasında yaşanan sorunlar söz konusu olduğunda başvurulan bir psikoterapi biçimidir. Aile danışmanlığı problemleri
genellikle karı koca ve çocukların dahil olduğu bir danışmanlık ya da psikoterapi tarzıdır.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00
Pazar: Kapalı
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit,
Firma Büyüklüğü:
1-10 Çalışan
Kuruluş Yılı:
2006
YORUMLAR (5)
Bursa Psikolog Empati Psikolojik Danışmanlık ve Hipnoz M.
Teşekkürler Cenk bey. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Başarılı olan siz ve eşiniz oldunuz. Vajinismus tedavisi konusunda kararlılık özellikle önemlidir. Siz ve özellikle eşinizin bu konuda kararlı ve istekli oluşunuz sayesinde başarmış oldunuz. Tekrar geçmiş olsun dileklerimle.
Ali B.
Şahin Uçar alanında çok iyi eğitim almış, mesleki tecrübesi uzun yıllara dayanan, psikoterapi ve hipnoterapi ile danışanlarına çok iyi hizmet veriyor. Kendisine başvuran ve çalışma fırsatı bulan çok şanslı. Bursa' da bu derece bir uzmanın bulınması büyük bir değerdir. Kendisine saygılarımla......
Hakan T.
Bursa'da psikolog arıyorum diyenlere Uzman Klinik Psikolog Şahin Uçarı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Bursa'da depresyon, panik atak, cinsel sorunlar, çocuk ve ergen psikoloğu, hipnoz, ilişki sorunları, takıntılar, evlilik sorunları, vb. konularda meslektaşım Şahin Uçar'dan yardım alabilirsiniz.
Bekir U.
Şahin Uçar bursa da ki en iyi psikolog.Cinsel sorunlar, depresyon, kaygı vb. bir çok sorunda harikalar yarataran bir deha!Çevremdeki bir çok insan onun sayesinde hayata yeniden doğmuş gibiler...Bursa için büyük bir şans kendisi...Bursa da psikolog arayanların Şahin Bey ile tanışmasını tavsiye ederim
Bursa Psikolog Empati Psikolojik Danışmanlık ve Hipnoz Merkezi için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN