Oteller kategorisindeki diğer firmalar.
Hande Hotel Logo

Hande Hotel

Oteller

,
-
Yetersiz oy
Lalaşahin Mah. Setboyu Sok. No: 17, Mustafakemalpaşa, Bursa

Mustafakemalpaşa otelleri arasında konfor, hijyen ve güven içinde konaklama hizmeti veren 3 yıldızlı oteldir. Mustafakemalpaşa otel’i olan Hande Hotel ile ilgili detaylı bilgilere handehotel.com sayfasından edinebilirsiniz. Hande hotel kemalpaşa otelleri arasında geniş ve ferah odaları ile siz misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Bursa Mustafakemalpaşa otel’ i olan hande otel de; Standart oda, excutive oda ve aile odalarımız farklı konseptlerde tasarlanmıştır. Temizlik, konfor, güven ve güleryüzlü hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Kemalpaşa otelleri arasında geniş ve ferah odaları, profesyonel hizmet anlayışı ve 50 yıllık turizm deneyimi ile ikinci kuşak turizm işletmeciliği ve yıldızlı otel olması yönüyle Hande otel öne çıkmaktadır.

Hande hotel, Bursa mustafakemalpaşa ilçesinde Turizm Bakanlığına bağlı 3 yıldızlı oteldir. Mustafakemalpaşa otelleri arasında Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı tek oteldir. Diğer mustafakemalpaşa otelleri belediyeden ruhsatlı otellerdir.

FİRMA DETAYLARI
Ödeme Yöntemleri:
Nakit,
Hande Hotel için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN