Araba Tamiri kategorisindeki diğer firmalar.
Prins - Renoser Logo
-
Yetersiz oy
Saraylar Mah. 154. Sok. Daire: 36, 1. Sanayi Sitesi, Merkezefendi, Denizli

Otogaz Dönüşüm Kitinde Türkiye’nin Tercihi Prins!

Dünyanın önde gelen otogaz dönüşüm sistemleri üreticisi Prins, 30 yıla yakın tecrübesiyle 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Üstün Performans, İleri teknoloji, Kaliteli Hizmet

Prins, 1986 yılından beri üstün performans, ileri teknoloji ve kaliteli hizmet hedefiyle alternatif yakıt sistemlerinin uzman kuruluşu haline gelmiştir. Sektöründe öncü ürün ve çözümlerini Japonya’nın önde gelen enjektör üreticisi Keihin ile iş birliği çerçevesinde geliştirmektedir.

Honda, Ford, Chrysler, Jeep, Toyota, Volkswagen ve Volvo’nun fabrika çıkışlı LPG ve CNG’li araçları için kit üreten Prins, dünyanın en büyük LPG/CNG sistem üreticilerindendir.

4, 5, 6 ve 8 silindir turbo ve kompresörlü araçlarda başarıyla uygulanan Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri, dünya çapında farklı model ve markalardaki araç kullanıcıları tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Prins ile Emniyetli Otogaz Dönüşümü

30 yıla yakın tecrübesiyle, 50’den fazla ülkede müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Prins, tüm dünyada aracına kıymet verenlerin tercih ettiği, teknoloji lideri otogaz dönüşüm markası olmayı sürdürmektedir.

Prins, kısa süre içinde LPG sektörünün öncü markası İpragaz’ın gücü ve güvencesiyle, üstün performansı, yüksek teknolojisi ve kaliteli hizmetiyle farklılaşarak, emniyetli otogaz dönüşümü için Türkiye’nin tercih ettiği marka olmuştur.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Pazar: 08:00 - 18:30
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Prins - Renoser için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN