2. El Arabalar kategorisindeki diğer firmalar.
DOD Aykan Logo

DOD Aykan

2. El Arabalar

,
-
Yetersiz oy
Sanayi Mah. Osman Kavuncu Cad. No: 206, Kocasinan, Kayseri

Bir Doğuş Otomotiv A.Ş. markası olan DOD, ikinci el araç alım – satım ve takas hizmetlerini, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin ilk ve en büyük kurumsal ikinci el markası DOD, 1999’dan bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiş, geliştirdiği yeni projeler ve çalışmalar ile kurumsal ikinci el sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmıştır.

Her marka, model ve yaşta araç alım satım hizmetleri sunan DOD, Türkiye’de ilklerin markası olarak ikinci el araçlarda “Garanti” hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla “101 Nokta Ekspertizi” ne tabi tutan, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, test sürüşü seçeneğine sahip, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel DOD güvencesiyle sağlayan bir markadır.

DOD kalitesi ve güvencesiyle araç alıp satabilmek için www.dod.com.tr web sitesinden yararlanabileceğiniz gibi Türkiye genelinde yaygın DOD yetkili satıcı teşkilatı kanalıyla da istediğiniz aracı güvenle alıp satabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.dod.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00
Pazar: 12:00 - 17:00
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
DOD Aykan için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN