Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük

Bankalar

,

Özel Bankacılık

,
1.8 /5
8 oy
Levent Mah. Büyükdere Cad. Çamlık Sok. Yapı Kredi Plaza D Blok, Levent, Beşiktaş, İstanbul

Yapı Kredi Bankası, esnek hesap, ihtiyaç kredileri, tarım kredileri, KOBİ bankacılığı paketleri, ticari kartlar, kurumsal bankacılık işlemleri, ticari bankacılık gibi hizmet alanları ile bireylere, kurumlara ve kobilere bankacılık faaliyetleri sağlamaktadır. Yapı Kredi Bankası'nın Genel Müdürlüğü Levent'te bulunuyor. Adres ve telefon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Beşiktaş'taki bankalar için tıklayın.

Detaylı tanıtım için bu işletmeyi sahiplenin.
YORUMLAR (5)
GÜLHANIM Ç.
Yapı Kredi bankasının yaklaşık 20 yıllık müşterisiyim. Ancak her sene olduğu gibi usulsüzce kredi kartımdan yıllık kart ücreti adı altında 104 TL.kesinti yapılmıştır. Bu ailenin bır ferdi olabilmem için kesilen bu aidatın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Gereginin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
yudum e.
Ön yıldan fazladır kullanmakta olduğum yapı kredi bankası world kredi kartimdan aralık ayı icerisinde kart aidatı adı altında 77 tl ücret kesilmistir. Bu ücretin yargıtay kararları emsal davaları olmasi ve tarafımdan alınmaması icin bankayla iletişime geçtim fakat ücretin iadesinin mümkün olmayacağı söylendiı tahakkuk edilen ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.
Musa a.
Ben trabzondan yaziyorum emekliyim ve calisiyorum ziraatten maas aliyorum maasimi size tasimak istiyorum ancak ziraate bir miktar kredi borcum var onu odiyebilirseniz yardimci olursaniz ailenize dahil olmak istiyorum saygilar detahylari goruselim 5072617440
Coskun E.
Yapı kredi bankasından 300 bin kredi kullandim 36 ay 360 bin olarak geriye odemeye basladim bu krediyi Buyukcekmece subesinden kullanarak arsama insaat yaptim kullandığım kredide suan 120 bin borcum var 6 adet dairem var hepsinde hipotek yayili magdurum borcum kadar ipotek koyun neden mağdur ettiniz
Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
YAKINDAKİ BENZER FİRMALAR

HATA BİLDİRİN