Araba Tamiri kategorisindeki diğer firmalar.
Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisi - Akkar Logo

Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisi - Akkar

Araba Tamiri

,

Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri

,
-
Yetersiz oy
Erzurum Karayolu 3. Km., Erzincan Merkez, Merkez, Erzincan

Bir Doğuş Otomotiv markası ve dünyanın en önemli otomobil üreticilerinden Volkswagen markasının Türkiye’deki temsilcisi olan Volkswagen Türkiye, Volkswagen markasıyla pazara sunduğu geniş model yelpazesiyle çok farklı hedef kitlelere, bireysel ve kurumsal müşterilerine 15'i aşkın modelden oluşan geniş ürün portföyüyle satış ve satış sonrasında, birçok değişken ihtiyaca cevap veriyor.

Doğuş Otomotiv ve Volkswagen Grubu'nun güvencesiyle faaliyet gösteren Volkswagen, Türkiye genelinde 323.000 bin m2 toplam servis alanı, 75 adet yetkili servis, 4100’ü aşkın servis çalışanıyla hizmet veriyor.

Her Volkswagen Yetkili Satıcısı, pazara sunulan ürün ya da hizmet ne olursa olsun, tercihini Volkswagen markasından yana kullanmış olan müşterilerine karşı markanın değerine ve kalitesine paralel olarak en üst düzeyde hizmet veriyor.

Aracın satın alınma aşamasından, ikinci elde değerlendirme olanaklarına kadar otomotive dair her hizmeti, etkin bir iletişim halinde çalışan network'ü üzerinden müşterilerine sunan Volkswagen, beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet felsefesi paralelinde Volkswagen Satış Sonrası’nda da son derece başarılı çalışmalara imza atıyor.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 08:30 - 17:00
Pazar: 11:00 - 16:00
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisi - Akkar için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN