TÜVTÜRK Çorlu Tekirdağ - Araç Muayene İstasyonu

Kamu Hizmeti Sağlayan Firmalar

  • İlk oy veren siz olun!

Adres:
Hacı Şeremet Cad. Özer Yavuz Sok. Bina No: 5 Çorlu Tekirdağ
Yol Tarifi Al
Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 17:00
Pazar: Kapalı
Ödeme Yöntemleri:


Kategoriler: Kamu Hizmeti Sağlayan Firmalar,


TÜVTÜRK; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde periyodik araç muayene hizmeti vererek, Türkiye'de trafik ve araç güvenliğinin artmasına önemli katkı sağlamaktadır.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde, 47 alt işleticisi ile beraber araç muayene hizmetini yürüten TÜVTÜRK, 81 ilde işletime açtığı uluslararası standartlara uygun 203 sabit, 5  motosiklet, 76 gezici ve 27 gezici traktör  istasyonu ile toplamda 311 araç muayene istasyonuyla tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları'nda, araçlarda belirlenen noktaların fonksiyonel ve gözle kontrol edildiği periyodik araç muayenesinin yanı sıra, egzoz gazı emisyon ölçümü, yola elverişlilik muayenesi, zorunlu muayene, tespit ve tadilat sonrası muayene hizmetleri verilmektedir. TÜVTÜRK, tüm bu hizmetleri TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, birebir aynı özellik ve ortak standartlara sahip istasyonlarında, işinin uzmanı yaklaşık 3500 eğitimli personeliyle gerçekleştirmektedir. Muayeneler, www.tuvturk.com.tr internet sitesi, 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezi, e-devlet kapısı veya istasyonlardaki kiosklardan alınabilen ücretsiz randevuyla hızlı ve kolay bir şekilde yaptırılabilmektedir.

 

İlk yorum yazan siz olun! Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak yorumlarınızı iletin.
TÜVTÜRK Çorlu Tekirdağ - Araç Muayene İstasyonu İLE İLETİŞİME GEÇİN
En Yakın   Türk Telekom