THY Bilet Hattı Logo

THY Bilet Hattı

Seyahat Acenteleri

,
-
Yetersiz oy
Barbaros Mah. Fevzi Çakmak Cad. Yıldırım Sok. No: 14 Daire: 3, Ataşehir, İstanbul

THY Bilet Hattı

Türk Hava Yolları, Türkiye'nin ve dünyanın en büyük havayolları arasında ilk 10 firma arasındadır. Dünya'nın en fazla noktasına uçuş gerçekleştiren THY, bu başarısını her geçen gün daha da ilerletmektedir.

Teknolojinin ilerlemesi ve internetin hızla yayılması ile birlikte havayolu firmalarının gelirleri hızla artış göstererek günümüzün en popüler ulaşım aracı olmaktadır. Her geçen gün daha fazla havalimanı ve daha fazla uçuş hatlarının açılması ile birlikte rekabetin artması, türk hava yolları yolcularına ucuz uçak bileti olarak yansımaktadır.

Thy bilet hattı, aylık 1500 adet türk hava yolları ve diğer havayollarının uçak bileti satışının yanı sıra 2.000 adet uçak bileti değişimi yaparak da Türkiye'nin en fazla online işlem yapan seyahat acenteleri arasında yer almaktadır.

Günümüde türk hava yollarının uçak biletlerinin büyük bir bölümü internet siteleri aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu satışların belli bir kısmı da çağrı merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.

İnternetin sunduğu avantajların başında, anlık olarak bütün firmaların fiyatlarını karşılaştırmak ve saat olarakta yolcuya uygun uçuşu bulmak açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Fakat bu avantajların yanı sıra bazı dezavantajı da bulunmaktadır. Bu dezavantajların başında online ödemelerde kredi kartından ücret çekildikten sonraki süreçlerde olası bir problem durumunda muhattap bulunamayabiliyor. Örnek vermek gerekirse, yurtdışı birçok firma Türkiye'de de online uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir. Bilinçli olmayan uçak bileti müşterisi, bu gibi internet sitelerinden uçak bileti aldıklarında saat vs. gibi değişim talep ettiklerinde, yada uçaklarında olası bir iptal durumunda iade almakta muhattap bulamamaktadır. Online uçak bileti satışı sırasında 3D olarak ödeme alınmasından kaynaklanan güvenlik tedbirlerinden dolayı ödemeye de itiraz edemeden uçmadığı ve havayolundan kaynaklanan problemden dolayı uçmadığı uçak biletinin ücretini ödemek durumunda kalabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen ve online işlemler konusunda yeterince tecrübeli olmayan thy bilet hattı müşterileri ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile kolayca uçak biletlerini satın alabilirler. 

Uçak bileti satın alırken taksitli ve peşin satış olarak seçenekler sunulmaktadır. Hemen hemen bütün bankalara peşin fiyatına 9 taksitli thy uçak bileti satışı gerçekleştiren türk hava yolları bilet hattı, günde binlerce türk hava yolları yolcusuna hizmet vermektedir.

THY Bilet Hattı'nın Vermiş Olduğu Hizmetler

  • Thy bilet satışı
  • Anadolu Jet bilet satışı
  • Pegasus bilet satışı
  • Pegasus bilet değişimi
  • Pegasus bilet açığa alım işlemleri
  • SunExpress bilet değişimi
  • SunExpress bilet satışı
  • Onur Air bilet satışı
FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
7/24 Açık
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Firma Büyüklüğü:
1-10 Çalışan
Kuruluş Yılı:
2012
YORUMLAR (2)
Hawtash C.
Good Morning, this is Shahad from Hawtash Company for Travel and Tourism- Erbil - Iraq - we want to contact you regarding cooperation that we want to make for Tours and Hotels - if you Interested plz contact us on : [email protected] - if you interested the Manager would come to Your office and make the contract. Regards, Shahad
Hassan T.
Hi I want to buy 4 tiket (3 adu + 1 Child) from IST to SDQ (Republica dom). 22 june to 17 july r.trip. we have destination tourist visa. we can fly ist - pty (panama) - sdq but 14 hours is very longe time for my mother. for iranian people no need air port transit visa (brazil, argentina,ukrine). W.R
THY Bilet Hattı için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN