Giyim ve Giyim Aksesuarları kategorisindeki diğer firmalar.
Taşan Group Logo
4.9 /5
20 oy
Ortamahalle Mah. Emin Efendi Cad. Eslem Sok. No: 10/A, Bayrampaşa, İstanbul

1995 yılında İstanbul'da küçük bir giyim atölye ile başladı tekstil hayatına… Bayan tekstil pazarında basamaklar ağır ama emin adımlarla çıkıldı birer birer. Türk genç kadınının beğenisi dünya kadınlarına da sunuldu ve büyük kabul gördü. TAŞAN’da kaliteli kumaşlar, usta tasarımcıların elinde detaya verilen önem ve dikişteki özenle; Taşan tesettür’de kumaş sanata dönüşür.

Başarımız; yıllardır ürettiğimiz kıyafetlerin gururla ve keyifle tesettürlü ve modern bayanlar tarafından begenilmesi, tüketicilerden aldığı övgü… Yeni Bölgelere bayii ve corner çalışmalar ile açılmak, bizi mutlu kılan ve yeni başarılara koşturan en büyük unsurumuz.

TAŞAN’I farklı kılan NEDİR ?

  • Bayan klasik ve tesettür giyim dünyasında, dünden bugüne hiç değişmeyen; Kalite ve % 100 müşteri önemi anlayışımız.
  • Genç ve dinamik kadro ile kişiye uygun Özel tasarımlarımız.
  • Desinatörlerin seçimleri ile kalite ve özel kumaşlardan koleksiyonlarımız,
  • Modaya yön veren firma kişiliği, Sürekli yenilik,
  • Ürün kalitesinde A’dan Z’ye kalite ön plandadır. bayan giyim bayilik konusunda tertipli düzen.
  • Taşan bluz olarak Bilinçli, eğitimli hedefleri olan çalışanlarımızın ortak fikirleri ile “% 100 Müşteri Önemi” devam ettirmek.
  • Bayan moda dünyasını Sürekli gelişme ve yenilikleri takip ederek, özgün tasarım ve çeşitleri le tüketiciye “Farklı Hissetmesi” ayrıcalık sunmaktayız.

Mahmutpaşa Şubemiz

Sururi Mah. Bezciler Sok. No:101 Mahmutpaşa/Fatih/İstanbul

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 12:00
Pazar: Kapalı
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Firma Büyüklüğü:
1-10 Çalışan
Makaleler (1)
Tesettür Giyim Sektöründe Başarılı Olmanın Sırları
Tesettür Giyiminde Neden Taşan Tercih Edilmeli? Modern çağda tesettür denilince akımıza ilk önce başörtüsü gelir. Aksine tesettür (kapanıp gizlenme, örtünme, giyinme, kuşanma) manalarını da içinde barındıran bir sözcüktür. Günümüzün modern çağında ve ilerleyen zamanlarda daha da ivme kazanacağı görülmektedir. Taşan Group, tesettürü hem modern çağı hem de eski çağ giyimini birleştirerek günümüzde çok farklı ürünler yapmak gerektiğinin bilincinde olup, bu yönde ilerlemek gerektiğinin farkındadır. Kaliteli ve şık giyinmek her bayanın reddedemeyeceği bir tekliftir. Tabi bunları yaparken de en önemli nokta olan fiyat kısmını da ince eleyip sık dokumak gerekir. Bu 3 etkeni bir araya getirebilmek ve sonunda istediğini elde edebilmek için çoğu zamanlarını alışverişle geçirmektedirler. Taşan olarak bu 3 etkeni birleştirdik ve bayanların beğenisine sunduk. Memnuniyet kısmında aldığımız geri dönüşler çok önemli. Tüketicimizin yüzünde yakaladığımız tebessüm ve mutluluk bizde daha da şevkle çalışma azmi sağlıyor. Başarı yakalayabilmek için, sabırlı olup ithalatı doğru adımlarla yapmak gerekir. Aşama aşama hedef kitlenize ulaşmak için, gayretle çalışıp azimle mücadele örneği göstermek gerekir. Toptan satışlarda hedef kitlenizi doğru tespit edebilmek ve isteklerine cevap verebilmek çok önemlidir. Bu çalışmalar devam ederken yeniliklere de yer vermek lazım. Bir firma için günümüzde bunlar çok önemlidir. Bunu süreklilik haline getirebilmek ve devamını sağlamak gerekmektedir. Bunların hepsi kısa vadede olacak şeyler değil. Bu saydıklarımızın hepsi için emek lazım. Bu adımlar doğru atıldığı sürece emeklerinizin karşılığını da muhakkak alıyorsunuz. Hazır giyim sektörü teknoloji ile daha güzel tasarımlara da yol açıyor. Teknoloji bugün her sektör için vazgeçilmez durumda. Taşan Group olarak, teknolojiyi olabildiğince aktif kullanmakta ve son sistem makinelerle üretimi artırmaktayız. Toptan müşteri potansiyeli yüksek olduğu zaman teknoloji bizim için bulunmaz bir nimet. Bizimle çalışan büyük mağazaların perakendecilerin taleplerine bu şekilde daha iyi hizmet sunmaktayız. Devamı
YORUMLAR (2)
üzeyir t.
satışlarımız toptandır. ürün fiyatları ve diğer ürünler için mağazalarımızla iletişime geçmeniz gerekiyor. mağaza irtibat numaraları sayfanın iletişim kısmında mevcuttur... iyi günler TASAN GROUP
cebrail k.
ürünleriniz çok güzel satışlar perakende mi yoksa toptan mıdır fiyat alabilir miyim?
Taşan Group için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN