Kafeler kategorisindeki diğer firmalar.
Starbucks On The Go Logo

Starbucks On The Go

Kafeler

,
-
Yetersiz oy
Ataköy 7-8-9-10. Mah. Eski Londra Asfaltı Shell Londra Camping No: 1, Bakırköy, İstanbul

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, her fincanda sunduğu eşsiz kahve deneyimini, yeni Premium Self Servis hizmeti Starbucks on the go ile pek çok farklı lokasyonda misafirleriyle buluşturmayı hedefliyor.

Kurulduğu 1971 yılından bu yana dünyadaki en yüksek kaliteli Arabica kahve çekirdekleriyle hazırladığı içecekleri misafirleriyle buluşturan Starbucks, yenilikçi atılımları ile her dönemde olduğu gibi kahve dünyasına öncülük ediyor.

2017 itibariyle Türkiye’de ilk kez deneyimlenen ve misafirlerin, bildikleri ve sevdikleri seçili Starbucks içeceklerine, mağazaya gitmeden, kendi günlük rutinleri içinde ziyaret ettikleri alanlarda hızlı ve kolayca ulaşmalarını sağlayan Premium Self Servis modeli Starbucks on the go; baristasız, limitli ürünleri yüksek kalitede sunan mini bir mağaza gibi hizmet veriyor.

Starbucks’ın eşsiz kahveleri artık daha yakın…

Starbucks on the go ile misafirler, akaryakıt istasyonları,ofis ve iş yerleri, hastane, üniversite gibi pek çok farklı lokasyonda Starbucks kalitesi ve uzmanlığında hazırlanan sıcak içecek seçeneklerine hızlı ve kolayca ulaşabiliyor.

Starbucks’ın en sevilen içecekleri arasında yer alan Caffè Latte, Cappuccino, Caffè Mocha, Americano, Chai Tea Latte, Espresso, Espresso Macchiato, Çay ve Sıcak Çikolata çeşitleri on the go Premium Self Servis ünitesinde, Starbucks kalitesi ve uzmanlığı ile misafirlerle buluşuyor.

İnovatif ve kullanım kolaylığı sunan Starbucks on the go ile misafirler, kişiselleştirme seçeneklerini kullanarak 100’e yakın farklı içecek hazırlayabiliyor.

Bu sene hizmet vermeye başlayan ve önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla hızla büyüyerek daha çok lokasyonda misafirlerle buluşması planlanan Starbucks on the go, şimdilik seçili Shell (Ihlamur, Merter Çırpıcı, Sefaköy, Yeniköy, Maslak ve Şenlikköy)  ile OPET (Ataköy ve Kavacık)  akaryakıt istasyonlarında kahve severleri bekliyor.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
7/24 Açık
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit,
Starbucks On The Go için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN