Muhasebecilik, Denetim ve Vergi Hizmetleri kategorisindeki diğer firmalar.
SMMM Mehmet Dolgun Logo
4.6 /5
56 oy
Karabaş Mah. Köseoğlu Sok. Yenice Apt. No: 16 Kat: 3 Daire: 10, Sahil, İzmit, Kocaeli

Kocaeli ve İzmit çevresinde muhasebe, mali müşavirlik, serbest muhasebeci, serbest mali müşavirlik ve sosyal güvenlik kurumu ile ilgili uzman kişilerce hizmet verilmektedir. Ayrıca şirket kuruluşu, devir işlemleri vb. hizmetler verilmektedir. Muhasebe büromuz 2006 yılından itibaren mali müşavirlik ve serbest muhasebecilik hizmeti vermektedir. 

Çalışma alanlarımız kurulduğumuz günden itibaren muhasebe işlemleri ticaret odası kuruluş, gelir idaresi başvuru süreci, işletmelerin yine aynı şekilde tasfiye başlangıcı, tasfiye süresince işlemler ve gelir idaresi başvuru işlemlerine ait işler yapılmaktadır. Bu işletmeler şahıs firması veya şirket işleri olabilmektedir.

Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik büromuz İzmit Merkez’dedir. Kocaeli ilinin bir çok semtinde Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik, defter tutma hizmeti vermekteyiz. Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Büromuzda şirket kuruluş hizmetleri, şirket adres değişiklik hizmetleri, şirket birleşme, tür nevi değiştirme işlemleri, SGK, vergi konularında danışmanlık, denetim hizmetleri ve sistem kurma yönünde hizmetler verilmektedir. 

Çalışma arkadaşlarımızla hizmet süresince müşterilerimizle sürekli irtibat halinde olup destek konusunda yardımcı olmaktadırlar. Müşterilerimize kaliteli hızlı ve mesleğin onuruna yakışır bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. Öncelikle Amacımız mesleğimize yakışır bir şekilde doğru güvenilir ve uzun vadeli çalışmalara dayanarak genel kabul görmüş muhasebe standartları ve ilkeleri ve de diğer yasal sorumluluk çerçevesinde hizmet vermektir.  

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00
Pazar: Kapalı
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa,
Firma Büyüklüğü:
1-10 Çalışan
YORUMLAR (18)
ömer faruk y.
Firmam istanbulda fakat kocaeliden mali müşavir tercih ettım.Teşekurler.
KAAN AKIN A.
Tanıştıgım ve çalıştığım en cıddı mali müşavirlerden biri olarak tanımlaya bilirim.Yaklaşık olarak yedi yıldır beraber çalışıyoruz.umarım uzun bir süre beraber çalışırız.İşlerinde ve hizmetlerinde başarılar diliyorum.
AYNUR İ.
Bilgi ve deneyimizi çok beğendim. İşi dürüst yapan bir kişi ile tanışmaktan memnuniyet duydum.
Murat
Teşekkür ederim
SMMM Mehmet Dolgun için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN