Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri kategorisindeki diğer firmalar.
Skoda Yetkili Satıcı - CKR Motorlu Araçlar Logo

Skoda Yetkili Satıcı - CKR Motorlu Araçlar

Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri

,
-
Yetersiz oy
Sancak Mah. Liman Sok. No: 11, Yomra Merkez, Yomra, Trabzon

Skoda, yüz yılı aşan bir üretim geleneği ve deneyimiyle dünya otomotiv pazarında her geçen gün daha fazla talep edilen ve sektör üzerinde ağırlığı olan bir marka haline gelmiştir.

Yüz yılı aşan bir üretim geleneğinin ve deneyimin sembolü olan Skoda, Türkiye pazarında kararlı bir strateji ile hak ettiği konuma doğru ilerlemektedir.

Bir Doğuş Otomotiv ortaklığı olan ve 1989 yılında Skoda'nın Türkiye distribütörlüğünü yürütmek üzere kurulan Yüce Auto, Citigo, Fabia, Rapid, Roomster, Octavia, Superb ve Yeti modellerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini, Türkiye çapındaki yetkili satıcı ve yetkili servisleri ile sağlamaktadır.

Kuruluşundan bugüne kadar 135.000 adedin üzerinde araç teslimatı gerçekleştirmiş olan Yüce Auto'nun merkez binası Maltepe'de 2.200 m2 alan üzerine kurulmuştur.

1991 yılında Volkswagen Grubu'na katılan Skoda, 2007 yılında faaliyet gösterdiği ülke sayısını 100'e çıkarmıştır.

Üretimini Çek Cumhuriyeti, Hindistan, Çin, Slovakya ve Rusya’da bulunan fabrikalarında sürdürmekte olan Skoda'nın Türkiye'de satılan tüm otomobilleri Çek Cumhuriyeti'nden ithal edilmektedir.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi: 08:30 - 18:30
Pazar: 10:00 - 16:00
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
YORUMLAR (1)
fatih k.
yeni ostavi almayı düşünüyorum renk konusunda kararsız kaldım elinizde hangi renkler ve hangi paketler var ben sport dalacağım eğer renk seçeneğiniz varsa resimlerini yollayabilirmisiniz
Skoda Yetkili Satıcı - CKR Motorlu Araçlar için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN