Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri kategorisindeki diğer firmalar.
Skoda Yetkili Satıcı - Aykan Logo

Skoda Yetkili Satıcı - Aykan

Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri

,
-
Yetersiz oy
Cumhuriyet Mah. Yakacık D-100 Yan Yol Cad. No: 23, Kartal, İstanbul

Skoda, yüz yılı aşan bir üretim geleneği ve deneyimiyle dünya otomotiv pazarında her geçen gün daha fazla talep edilen ve sektör üzerinde ağırlığı olan bir marka haline gelmiştir.

Yüz yılı aşan bir üretim geleneğinin ve deneyimin sembolü olan Skoda, Türkiye pazarında kararlı bir strateji ile hak ettiği konuma doğru ilerlemektedir.

Bir Doğuş Otomotiv ortaklığı olan ve 1989 yılında Skoda'nın Türkiye distribütörlüğünü yürütmek üzere kurulan Yüce Auto, Citigo, Fabia, Rapid, Roomster, Octavia, Superb ve Yeti modellerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini, Türkiye çapındaki yetkili satıcı ve yetkili servisleri ile sağlamaktadır.

Kuruluşundan bugüne kadar 135.000 adedin üzerinde araç teslimatı gerçekleştirmiş olan Yüce Auto'nun merkez binası Maltepe'de 2.200 m2 alan üzerine kurulmuştur.

1991 yılında Volkswagen Grubu'na katılan Skoda, 2007 yılında faaliyet gösterdiği ülke sayısını 100'e çıkarmıştır.

Üretimini Çek Cumhuriyeti, Hindistan, Çin, Slovakya ve Rusya’da bulunan fabrikalarında sürdürmekte olan Skoda'nın Türkiye'de satılan tüm otomobilleri Çek Cumhuriyeti'nden ithal edilmektedir.

FİRMA DETAYLARI
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
YORUMLAR (1)
İSMAİL Ç.
MERHABA, 1972 DOĞUMLUYUM , ATAŞEHİR BARBAROS MAHALLESİNDE OTURUYORUM,GÜNDÜZ BEKÇİLİK İŞİ ARIYORUM,BU KONUDA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM.SAYGILARIMLA.CEP=0535-847-87-74
Skoda Yetkili Satıcı - Aykan için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN