Shake Shack Kanyon AVM Logo

Shake Shack Kanyon AVM
Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kanyon Alışveriş Merkezi No: 185 Daire: 176/C, Şişli, İstanbul

Çalışma Saatleri:

Ödeme Yöntemleri:

Kategoriler:

Fast Food, Restoranlar

Takip Edin:

Modern tarzda "yol üstü hamburgercisi" olarak tanımlanabilecek Shake Shack®; tamamıyla katkısız, antibiyotik ve hormondan uzak, 0 dana etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra hot dog, dondurma ve daha birçok çeşidiyle tanınıyor. Taze ve kaliteli içerikler ile hazırlanan yiyeceklerinin yanı sıra, eğlenceli ve canlı ortamı ile Shake Shack tercih edilen buluşma noktaları arasında yer alıyor. Shake Shack misyonunu, kullanılan malzemelerden çalışanlar için uygulanan politikalara, çevre duyarlığından, tasarım ve topluma yatırıma kadar, yaptığı işi her zaman en iyi şekilde yapmak üzerine kuruyor. Shake Shack, aralarında Union Square Cafe, Gramercy Tavern, The Modern gibi New York'un ünlü restoranlarının da yer aldığı, Danny Meyer'a ait Union Square Hospitality Group'un (USHG) bir parçası. New York'taki Madison Square Park'ta 2004 yılında açılan ilk restoranından bu yana Shake Shack, şehrin birçok noktasında ve ayrıca Florida'da Miami ve Coral Gables, Washington DC, Connecticut'ta Westport ve New Haven, Pennsylvania'da Philadelphia'da restoranlarını açtı. Shake Shack'in Dubai ve Kuveyt'te de restoranları bulunmakta.

Onur t.
Onur t. 28.07.2016
Teşekkürler Shake Shack! Soruma cevap verdiğinizi gördüm şimdi. Çok mutlu oldum. Kimse umursamaz sanıyordum. Teşekkürler!
Shake S.
Shake S. 26.07.2016
Merhaba Onur T., Şu an için 5 mağazamız ile hizmet vermekteyiz, en yakın zamanda yeni lokasyonlarda bir araya gelme fırsatı bulacağız
Ismail Y.
Ismail Y. 26.07.2016
ShackBurger ve Shackmeister benim icin azcik pahali olsa da, diger hamburgercilere gore cok lezzetli oldugu icin pek de sorun olmuyor. Sonunda root beer satan bir yer buldum ama bu da asiri pahali yani 14 liraya root beer mi olur. Amerika'da 3-4 dolar falan.
Baris K.
Baris K. 01.07.2016
Geldiginden beri Kanyon'daki en sevdigim mekan. Burgerlerine ve milkshakelerini hastayim. Ayni zamanda peynirli friesi da cok guzel. Biraz pahali diger fastfoodlara gore ama olsunnnnnn!
Onur t.
Onur t. 17.03.2016
Neden akmerkez de yoksunuz? Bizi kotu burger lere mecbur birakiyorsunuz her oglen
Shake Shack Kanyon AVM için yorum yazın

 • Oy verin
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı


HATA BİLDİRİN