Polaris Logo
-
Yetersiz oy
Şıkşık Mah. İnönü Cad. No: 67, Battalgazi Merkez, Battalgazi, Malatya

Ziylan Grubu, 1994 yılında Polaris markasının tescilinin alınmasıyla birlikte o zamana kadar ekonomik koşullar sebebiyle girmediği Rusya pazarına yöneldi. 1997 yılına gelindiğinde Ziylan Grubu’nun ayakkabı ihracatı 17 milyon dolara ulaştı. 1998 yılına gelindiğinde terlik üretimine başlayan Ziylan Grubu, Polaris`i de terlik markası olarak konumlandırdı. 2000 yılına gelindiğinde şirket 1 milyon terlik - sandalet satışına yakaladı. 2001 yılında Polaris ile birlikte markalaşma konusunda büyük bir yatırım yapan Ziylan Grubu, o güne değin terliği ev içinde, banyoda, bahçede giyen Türk halkına sokakta, işte giyebileceği bir terlik modası sundu.

Türkiye’yi önce 5 nokta rahatlığı ile, hemen ardından da Comfort, ComfortFlex, ComfortBalance, ExtraComfort, Flexible ve ComfortStretch ile tanıştırdı. 2003 yılında “Ayak Giyim Markası” olma yolunda hedefini belirleyen Polaris, geniş seçenekli terlik koleksiyonuna kısa sürede kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, bot, çanta, çizme, 5 noktalı ve comfort ürünler ile anatomik taban destekli ayakkabı ve okul ayakkabılarını da ekledi. Polaris ilk Polaris Shop mağazasını Cevahir Alışveriş Merkezi’nde 2006 yılında açtı.

Bugün Polaris, Türkiye’nin pek çok ilinde yer alan mağazalarıyla, aynı zamanda her ilimizde yer alan 700'ün üzerinde bayii kanalıyla özellikle ayak sağlığına yönelik özellikli ve moda ürünlerini uygun fiyatları ile tüketicileri ile buluşturan bir markadır.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Pazar: 10:00 - 22:00
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
YORUMLAR (1)
Hanife C.
En rahat ayakkabıları üreten fima diyebilirim. Polaris markasını Malatya'da bulabildiğime çok sevindim.
Polaris için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN