Adres: Huzur Sok. No: 4, Akyazı Mah., Merkez, Ordu


Harita BüyütBüyüt
Yol Tarifi Al
Bu firma için tanıtım bilgisi bulunmamaktadır. Firma bilgileri formunu doldurarak kısa firma tanıtımını iletin.
Hakan D.
Hakan D. 20.10.2016
Ben Aybastı meydan Taksi durağında Çalışmaktayım ÖTV kampanyası konusunda mevcut aracımı Hususiye çıkardm ... Bana bu şekilde yararlanmamak gibi sıkıntılar var die bayiden haber geldi bana... Mevcut aracım şimdi Hususide kaldı mağdur durumdayım...yardımlarınızı bekliyoruz
Sadet G.
Sadet G. 25.08.2016
buraya yazilanlar hic dikkate alinmasa da Ben yine yazacagim. O eli gereksiz korna calanlarin elleri... diye beddua edecegim. Ama bir firsat daha veriyorum. Allah rizasi icin bir minubusci, cok degil 1-2 saat garajlar civarinda minubus beklesin. Dayanabilirse korna seslerine bedduami geri alacagim..
Gulbahar E.
Gulbahar E. 03.08.2016
Mehmet B.nin yorumuna son derece destek veriyorum. Tam bir gurultu kirliligi. Cogu zaman tek korna da yetmiyor, yolda bekleyen 1 kisi icin arka arkaya 2-3 korna caliniyor, hem de sabah 7 den aksam 23 e kadar. Lutfen elinizi kornadan cekin ve gercekten acil durumlarda kullanin, medeni insanlar gibi.
Mehmet B.
Mehmet B. 27.07.2016
hasta yataginda yatan yasli bir insanim. arabalari camimdan izlemek disinda beni hayata baglayan hic bir sey yok. bu mesajida torunuma yazdiriyorum. Tum trafikte neredeyse, tek korna calan tek araba, minibusler. ALLAH rizasi icin calmayin su kornayi. Hele musteri almak icin calinmasini aklim almiyor
Ahu A.
Ahu A. 11.05.2016
3.hat doga kente gelen bu aksam 8den 9za kadar 4tane gecti hepsi dolu hatta ayakta ve ben biz burda bekliyoruz dememe ragmen hepsi dolu. Ayrica sabahlarida doga kentin orda 20dk bir geliyo 1.hat 2kere geciyor. Ve sabahlari doğa kentde dolmasina rağmen bunlara bir el koyulmasini rica ediyorum.
Ordu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası İÇİN YORUM YAZIN

 • OY VERİN
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı