Medicana Bursa Logo

Medicana Bursa

Hastaneler

,
-
Yetersiz oy
Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No: 41, Nilüfer, Bursa

Tüm branşlarda söz sahibi

 

Medicana Sağlık Grubu’nun ve Bursa’nın en geniş ve yeni hastanesi olarak konumlandırılan Medicana Bursa Hastanesi; organ naklinden kalp cerrahisine, ileri kanser cerrahisinden radyasyon onkolojisine, obezite cerrahisine  kadar tıbbın tüm disiplinlerini bünyesinde barındıracak.

Tıbbın tüm disiplinlerinin bir arada bulunduğu bir merkez olarak da önemli ve hayati bir ihtiyaca yanıt verecek. Ayrıca hem akut bakım sağlık hizmetleri, hem de kronik sağlık sorunları ile ilgili birimleriyle de tam donanımlı sağlık hizmeti yapısını hastaların ihtiyacına sunacak.

 

Büyük ölçek, yüksek kapasite ve erişilebilir sağlık hizmeti

 

300 hasta yatağı ile  hasta ve hasta yakınlarına beş yıldızlı otel konforu yaşatacak olan Medicana Bursa hastanesi ; genel yoğun bakım(reanimasyon), kardiyovasküler cerrahi, koroner ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile yoğun bakımlarda yaşanan sorunlara etkin çözümler sunacak.

Hasta ve hasta yakınları için günün her saatinde faydalanacakları tıbbi açıklamalar içeren sinema ve konferans salonu, kafeterya ve dinlenme alanları, çocuklar için oyun ve hobi bölümleri yanında 1000 kişilik personel için özel dizayn edilmiş yemekhane, teras dinlenme alanı , eğitim ve konferans salonu bulunmaktadır.

 

Her türlü ameliyatın yapılabildiği ameliyathaneleri, yenidoğan yoğun bakım,erişkin ve koroner yoğunbakım , Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım ile bölgesinin en büyük stratejik yatak sayısı kapasitesine sahip özel hastanesi olarak ciddi bir ihtiyaca cevap vermesinin yanında SGK ve Özel Sigorta anlaşmaları ile onkolojik tedavi üniteleri , Kemik İliği ve Çocuk Hemato Onkoloji Ünitesi ile tıbbın zor ve spesifik dalların da da halkımıza hizmet verecek.

Yüksek teknolojik alt yapı

 

Göz de Excimer lazer, Radyoloji de MR ve Ct, Radyasyon Onkolojisin de Linak ve Tomo Terapi , Nükleer Tıp ta Pet Ct, Girişimsel Radyolojiye uyumlu Anjio Cihazları ile bölgesinin en yeni ve en modern Tıbbi Cihaz donanımına sahip özel hastanelerinden biri olacaktır.

 

Bursa’nın  acil servis ihtiyacına kapsamlı çözüm

Hastane, Bursa’nın en önemli ulaşım yolları ve son yıllarda en hızlı gelişme gösteren semtlerine yakın olmasının getireceği acil sağlık hizmeti talebini karşılayacak şekilde hazırlanmış bir acil servis altyapısına sahip. Acil Servis’e ulaşım tüm yapı içerisinde de en kısa ve kolay yolla yapılabilme özelliği taşıyor. Kalp krizi, yaralanma ya da travma ile gelen hastalara acil girişimlerin ve yeniden canlandırma işlemlerinin yapılabileceği, her türlü modern donanıma sahip müdahale odaları, kritik durumda olan ve yakın gözlem gerektiren hastalar için, gözlem yatakları bulunuyor.

Medicana Bursa Hastanesi

 • 100 milyon dolarlık yatırım değeri
 • 40.000 metrekare kapalı alan
 • Akıllı teknolojiyle donatılmış 22 katlı bina
 • 100’ü yoğun bakım, 200’ü tek kişilik ve oda konforunda olmak üzere 300 yatak kapasitesi
 • Akademik  hekim kadrosu dahil 1000 personel
 • Radyasyon onkolojisinde bölgenin en yeni ve en modern tıbbi cihaz donanımı
 • Her türlü ameliyatın yapılabileceği ameliyathaneler
 • Yenidoğan, erişkin koroner yoğun bakım üniteleri
 • Onkolojik tedavi üniteleri
 • Kemik İliği ve Çocuk Hemato Onkoloji Üniteleri ile tıbbın spesifik alanlarında hizmet olanağı
 • Hasta yakınları için sinema ve konferans salonu, kafeterya ve dinlenme alanları
FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
7/24 Açık
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Kuruluş Yılı:
2017
Medicana Bursa için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN