Kuveyt Türk - Düvenönü Şubesi Logo

Kuveyt Türk - Düvenönü Şubesi

ATM'ler

,

BankalarAdres:


Gevhernesibe Mah. Atatürk Bulv. No: 34/A Kocasinan Kayseri
Harita Büyüt
Yol Tarifi Al

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cuma: 08:30 - 17:00
Cumartesi - Pazar: Kapalı


Ödeme Yöntemleri:Kategoriler:

ATM'ler, Bankalar


Markalar:

İhtiyaç Kart, Nakit Plus, Katılım Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi, Sale Plus, HGS, Altın Günleri, Araç Finansmanı, Konut Finansmanı, Altın Hesabı

Kuveyt Türk, 16.12.1983 gün ve 831/7506 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı'nın tespit ettiği esaslara uygun olarak faaliyet göstermek üzere 1989 yılında Özel Finans Kurumu statüsünde kurulmuştur. Özel Finans Kurumları'nın faaliyetleri, 1999 yılında Bankacılık Kanunu kapsamına girinceye kadar geçen süreçte bir yanda Bakanlar Kurulu Kararı, diğer yanda Merkez Bankası ve Hazine Müsteşarlığı'nın tebliğleri ile yürütülmüştür. 1999 yılı Aralık ayından itibaren diğer Özel Finans Kurumları gibi Kuveyt Türk de 4389 sayılı Bankacılık Kanunu'na tâbi hale gelmiştir. Mayıs 2006'da ünvanı, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. olarak değişmiştir.

Kuveyt Türk’ün sermayesinin b'si Kuveyt Finans Kurumu'na (Kuwait Finance House), %9'u Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumu'na, %9'u İslam Kalkınma Bankası'na, 'u Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne, %2'i de diğer ortaklara aittir.

MİSYONUMUZ
Temel kurumsal prensiplere bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı bankacılığa önem veren, kurumsal sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Uygun ve yeni finansal çözüm sunma, bilgi birikimi, tecrübe ışığında uluslararası bir banka olarak Türkiye’de 2014’te hizmet kalitesinde ilk beş, 2018’de aktif büyüklüğünde ilk 10 banka arasında yer almaktır.

Kuveyt Türk - Düvenönü Şubesi İLE İLETİŞİME GEÇİN