Klinik Psikolog Şahin Uçar

Psikologlar

,
5.0 /5
5 oy
Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. Yağmur Sok. Elmasevler Sitesi C Blok Daire: 4, Nilüfer, Bursa

Uzman Klinik Psikolog Şahin UÇAR ile evlilik terapisi, aile terapisi, cinsel terapi, bireysel psikoterapi, hipnoz ve hipnoterapi başlıkları öne çıkmaktadır.

Hipnozla Tedavi

Hipnoz yoluyla yapılan terapilere hipnoterapi denir. Hipnoz ve hipnoterapi konusunda bursadaki hipnoz merkezinin kurucusu Klinik Psikolog Şahin UÇAR'ın hipnozterapisi.com sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Hipnoz kullanım alanları çok geniştir.

Psikoterapi

Psikoterapi, bireylerin iş hayatında, eş hayatında veya geçmişte yaşadıkları sor... Detaylı tanıtım için bu işletmeyi sahiplenin.

YORUMLAR (5)
Bursa Psikolog Empati Psikolojik Danışmanlık ve Hipnoz M.
Teşekkürler Cenk bey. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Başarılı olan siz ve eşiniz oldunuz. Vajinismus tedavisi konusunda kararlılık özellikle önemlidir. Siz ve özellikle eşinizin bu konuda kararlı ve istekli oluşunuz sayesinde başarmış oldunuz. Tekrar geçmiş olsun dileklerimle.
Ali B.
Şahin Uçar alanında çok iyi eğitim almış, mesleki tecrübesi uzun yıllara dayanan, psikoterapi ve hipnoterapi ile danışanlarına çok iyi hizmet veriyor. Kendisine başvuran ve çalışma fırsatı bulan çok şanslı. Bursa' da bu derece bir uzmanın bulınması büyük bir değerdir. Kendisine saygılarımla......
Hakan T.
Bursa'da psikolog arıyorum diyenlere Uzman Klinik Psikolog Şahin Uçarı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Bursa'da depresyon, panik atak, cinsel sorunlar, çocuk ve ergen psikoloğu, hipnoz, ilişki sorunları, takıntılar, evlilik sorunları, vb. konularda meslektaşım Şahin Uçar'dan yardım alabilirsiniz.
Bekir U.
Şahin Uçar bursa da ki en iyi psikolog.Cinsel sorunlar, depresyon, kaygı vb. bir çok sorunda harikalar yarataran bir deha!Çevremdeki bir çok insan onun sayesinde hayata yeniden doğmuş gibiler...Bursa için büyük bir şans kendisi...Bursa da psikolog arayanların Şahin Bey ile tanışmasını tavsiye ederim
Klinik Psikolog Şahin Uçar için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
YAKINDAKİ BENZER FİRMALAR

HATA BİLDİRİN