ikinciyeni.com Ankara Logo

ikinciyeni.com Ankara

2. El Arabalar

,
-
Yetersiz oy
Tevfik İleri Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 1, Pursaklar Merkez, Pursaklar, Ankara

ikinciyeni.com, Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor’un, ikinci el araç pazarında güvenilir ve kaliteli hizmet ihtiyacını karşılamak için hayata geçirdiği online ikinci el araç açık artırma platformudur.

Hafta içi her gün farklı marka ve modellerde araçların satışa sunulduğu ikinciyeni.com’da, müşterilerin güvenle araç satın alabilmesi için ayrıntılı bilgilere, fotoğraflara ve ekspertiz raporlarına yer veriliyor. Profesyonel ekspertiz raporları için yapılan çalışmaları, 150 senelik deneyime sahip olan bağımsız kuruluş TÜV SÜD ile yürüten ikinciyeni.com, müşterilerin gönül rahatlığıyla otomobil satın alabilmesine yardımcı oluyor. Fren testi, tüm güvenlik ekipmanları, otomobilin tüm alt aksamı, boya, kaporta, lastikler ve donanım ekipmanları gibi otomobilin tüm noktaları kontrolden geçiriliyor. Raporlarda araçların her türlü durumu en şeffafliyle sitede yer alıyor.

ikinciyeni.com müşterilerine daha iyi bir online alışveriş deneyimi yaşatmak için 7 gün içinde iade güvencesi de sunuyor. Satın alınan aracın durumunun, yayınlanan ekspertiz raporundan farklı olduğu tespit edildiğinde, iade işleminin gerçekleşeceğinin teminatı veriliyor.

Üye sayısı 100.000 ‘i aşan ikinciyeni.com İstanbul ve İzmir’in ardından Ankara Şubesi ile hizmet alanını genişletmeye devam ediyor.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi: 09:30 - 18:00
Pazar: Kapalı
ikinciyeni.com Ankara için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN