Halınızı Emin Ellere Teslim Edin

Günümüzün gözde meslekleri arasına girmeye aday meslek dallarından biride halı yıkama mesleğidir.

Halı yıkama işi halı dokuma sanatı ile birlikte başlamış olmasına karşın bu işlemi endüstriyel olarak yapılışı yakın tarihlerde yapılmaya başlanmıştır.

Geçmiş dönemlerde halı yıkama işini ev hanımları kendi imkanları ile evlerinde, balkonlarda, bahçelerde ve sokaklarda yapmaktaydı. Sokak ortasında çokta hoş olmayan görüntülere sebep olan halı yıkama yüksek miktarda su israfı, istenilen hijyenin elde edilemeyişi, toplu konut alanlarının çoğalması, yerel yönetimlerin su sıkıntısı sebebi ve sokaklarda halı yıkamaya yasak getirmesiyle birlikte halı yıkama sektörünün hızlı büyümesine neden olmuştur.

Türkiye'de halı yıkama sanatı 1950'li yıllara dayanmaktadır. 1995'li yıllara kadar sayıları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardı. 1995 tarihinden sonra çok hızlı bir büyüme göstermiş, 2000'li yıllarda ise teknolojinin son ürünü otomatik makineler kullanılmaya başlanmıştır.

Halı yıkama sektöründe ciddi fiyat rekabeti oluşmuş ve her türlü fiyata yıkama yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Biz, Billur Halı Yıkama firması olarak fiyat rekabeti değil kalite rekabetinin daha dopru olduğu inancı ile her gün hizmet kalitesini artırmaktayız. Her işin bir kalitesi her kalitenin de bir fiyatı vardır. Hiçbir mal ya da hizmet verilmesi gereken fiyattan aşağı sunulamaz, sunuluyorsa o hizmet ya da malda sorun var demektir.

Billur Halı Yıkama firması olarak tavsiyemiz, halı yıkatacağınız yeri seçerken referanslı firmaları tercih etmenizdir. Kapı önlerine bırakılan kartvizit ya da insörtlere itibar etmeyiniz, mümkünse iş verdipiniz firmayı yerinde ziyaret ediniz. Billur Halı Yıkama olarak firmamızın her daim ziyaretçi ve müşterilerimize kapımızın açık oldupunun bilinmesini isteriz.

Akimteks Tekstil  2006 yılında Başakşehir'de o günün şartlarında kurulan modern tesisi 2010 yılında satın alarak Billur Halı Yıkama Fabrikası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.  Billur Halı Yıkama alanında uzmanlaşmış personel, yüksek teknoloji ürünü otomatik halı yıkama makineleri ve ücretsiz servis araçları ile İstanbul Avrupa yakasının tamamına hizmet vermektedir. Billur Halı Yıkama olarak siz ve sevdikleriniz için garantili, hijyenik yıkama hizmeti sunmaktayız. Billur Halı Yıkama size en ucuz fiyatı garanti etmez, temizliği garanti eder.

 

HATA BİLDİRİN