Gaz ve Benzin İstasyonları kategorisindeki diğer firmalar.
GO - Kayseri Merkez Logo

GO - Kayseri Merkez

Gaz ve Benzin İstasyonları

,
-
Yetersiz oy
30 Ağustos Mah. Osman Kavuncu Bulv. No: 495, Bağlar, Melikgazi, Kayseri

GO, Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonudur. 54 yıllık köklü geçmişi ile Türkiye’de birçok “ilk”e imza atan İpragaz’ın, akaryakıt sektöründeki markası olan GO, ilk istasyonunu 16 Mayıs 2013 tarihinde Konya’da açmıştır.

Vizyonu “yolların en saygın yakıt istasyonu olmak”, misyonu ise “insana,  geleceğe, araca ve yasalara saygı” olan GO, BADO (Bayi Dostu) felsefesini ilke edinir ve bayisi ile birlikte büyüme yolunda çalışır.

Tüm GO istasyonları, sürdürülebilirlik ilkesi ile çalışır. Elektrik, su, kağıt tasarrufu, GO ENO yakıt ailesi ile daha az karbon salınımı, ayrıştırılmış atık üniteleri ile var olan kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını ve korunmasını amaçlar.

Kurumsal kimliğindeki yeşil renk, trafik ışığının, hareket ve dinamizmini ifade eder. Gri renk, yolların asfaltını ve ilerleyişi, beyaz renk ise yolların şeritlerini simgeler ve İpragaz’ın kılavuzluğunu ifade eder.

LPG sektörünün lider markası İpragaz ve dünyanın en prestijli madeni yağ markalarından biri olan Mobil 1 motor yağları, GO istasyonlarında müşterileri ile buluşur. GO’da “mutlu müşteri” kuralları geçerlidir. Müşteriler, GO istasyonlarında saygılı, adil ve eşit hizmet alır, her türlü fikir ve önerilerini paylaşabilirler. 

GO markası için çalışan takımın ortak değerleri, ahlak, sorumluluk, adalet, kararlılık, değer bilme ve saygı, olgunluk alçakgönüllülük, olumlu yaklaşım öz güven ve takım çalışmasıdır. Yakıt Satış Görevlisi’nden Genel Müdürü’ne kadar tüm çalışanlar, bu takımın bir parçası olup, yolların en saygın yakıt istasyonunu gerçekleştirme geleceği oluşturmak için çalışırlar.

Yolculuğu boyunca Türkiye’de hiç yapılmamış olanı, hiç yapılmamış şekilde hayata geçirecek ve daha iyisini hak edenlerin yeni nesil yakıt istasyonu olmak için varolacaktır.

Detaylı bilgi için: www.goyakit.com.tr

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
7/24 Açık
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Markalar:
GO - Kayseri Merkez için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN