Fua Cafe & Restaurant Logo

Fua Cafe & Restaurant
Adres: Göztepe Mah. Mustafa Mazhar Bey Sok. No: 14 Daire: 5/A, Kadıköy, İstanbul
Harita BüyütBüyüt
Yol Tarifi Al

Çalışma Saatleri:

Firma Büyüklüğü:

51-200 Çalışan

Ödeme Yöntemleri:

Kategoriler:

Dünya Mutfağı, Kafeler, Restoranlar

Takip Edin:

Doğa ile başbaşa kalmak için artık çok uzaklara gitmeye gerek yok. Özel olarak seçtiğimiz mekanları sizler için hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. Şehrin göbeğinde yemyeşil parklar, içerisinde size ayrılmış huzurlu ve nezih köşeler. Digiturk ve Tivibu'da yayınlanan maçların heyecanı.Hafta sonları 95 farklı seçenekle brunch keyfi.

Manzaraya karşı kahvelerinizi yudumlarken, çocuklarınızın gönül rahatlığıyla orman içerisinde koşturabileceği ve tertemiz bir havayı soluyabildikleri, şehrin karmaşasından izole atmosferler. Zengin menümüzden seçeceğiniz nefis yemekleri, kışın geniş ve kapalı iç mekanlarımızda, yazın alabildiğine yeşilliklerin içinde bahçelerimizde tadarken, tüm dertlerinizi unutturacak bambaşka dünyalar.  Fua Cafe’lerin ortak özelliklerinden sadece bir kaçı.

Haftanın stresinden kurtulmak ve şehirden uzaklaşma hissi yaratmak, günün her saati, birbirinden güzel anılar biriktirmek için sizleri de Fua Cafe’ye bekliyoruz.

Tulin N.
Tulin N. 11.09.2016
Kadikoy'deki Fua Cafe'nin bahcesine bayiliyorum, yaz ve ilkbahar aylarinda cok tatli oluyor. Ayni zamanda cok cesitli yemekleri var.
seda a.
seda a. 31.05.2016
Yolu her oraya düşenin değişik lezzetler tatmak isteyenlerein uğraması gereken harika bir yer.
Ali A.
Ali A. 13.05.2016
Merhaba, sipariş verdiğimizde eve servisiniz var mı?
Fua Cafe & Restaurant İÇİN YORUM YAZIN

 • OY VERİN
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı