Seyahat Acenteleri kategorisindeki diğer firmalar.
Jolly Tur Yetkili Satış Ofisi - Ege Üniversitesi Kampüs Logo

Jolly Tur Yetkili Satış Ofisi - Ege Üniversitesi Kampüs

Seyahat Acenteleri

,
-
Yetersiz oy
Erzene Mah. Ankara Cad. No: 172 Daire: 81, Bornova Merkez, Bornova, İzmir

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Jolly Tur, bugün tatil severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Girne Turizm ofisimizde size en uygun tatil seçeneğini bulabileceğiniz güler yüzlü seyahat danışmanlarımız sizleri bekliyorlar.
  
Girne Turizm ofisimizde otobüs ve uçak bileti satın alabilir, yurtiçi ve yurtdışı otelleri, yurtdışı turları, gemi turları ve kültür turları gibi birçok tatil planınızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

İzmir - Bornova’daki Jolly Tur şubeleri için tıklayınız.
 

FİRMA DETAYLARI
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
YORUMLAR (1)
ilayda o.
merhaba arkadaşım aracılığınızla tur satın almıştı. Ben işlemlerimi Trabzon'dan tamamladım. Fakat arkadaşım sizin aracılığınız ile vize başvurusunda bulundu. Kendisine sizi arayacaklar parmak izin için diye bilgi verildi firmanız tarafından. Arandığında ise evrakların tarihi geçmiş dendi ve tekrar istendi neyseki 4 eylül de başvuru yaptı fakat hala sonuç yok. 22 eylül gidişimiz ve biz 21 i akşam İstanbul'a gerçeğiz uçuşumuz erken olduğu için. Ne yapmamız gerekiyor tur şirketinden herhangi bir arama bilgilendirme olmadı. Konu için acil destek beklemekteyiz. Tur bayram kuru tarafından alınmıştır. İyi akşamlar
Jolly Tur Yetkili Satış Ofisi - Ege Üniversitesi Kampüs için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN