Michelin Logo

Michelin

Lastik ve Rot BalansAdres:


Zübeyde Hanım Mah. Turgut Özal Bulv. No: 80 Altındağ Ankara
Harita Büyüt
Yol Tarifi Al

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 08:30 - 17:00
Pazar: 10:00 - 16:00
Ödeme Yöntemleri:Kategoriler:

Lastik ve Rot Balans


Markalar:

Alpin 5, Pilot Alpin, Primacy 3, Energy Saver, Pilot Sport 4, CrossClimate, Pilot Super Sport, Pilot Super Cup 2, Primacy HP, Latitude Alpin, Latitude Cross, Latitude Tour HP, Agilis, Agilis Camping

1996’da kurulan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş, Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı yapmaktadır. Michelin Türkiye, ülkemizde 300’ü aşkın bayi ağı ile hizmet vermektedir.

1889’da André and Édouard isimli Michelin kardeşler tarafından Fransa’da kurulan Michelin Group ise bugün aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 170’den fazla ülkede, 150 milyondan fazla araca lastik sağlamıştır. Michelin Group’un dünyada 17 ülkede 68 üretim tesisi bulunmaktadır.

Michelin, otomobil, 4x4/SUV, kamyonet/karavan, motor yarışları ve klasik otomobiller için lastik üretmektedir. Michelin marka lastikler arasında Alpin 5 kış lastiği, Primacy 3 yaz lastiği, şehir içi araçlar ve sedan araçlar için Energy Saver+, CrossClimate dört mevsim lastiği, pick-up’lar ve kamyonetler için Agilis gibi lastikler bulunmaktadır.

Michelin İLE İLETİŞİME GEÇİN