Doğuş Otomotiv Genel Müdürlük Logo
3.1 /5
16 oy
Şekerpınar Mah. Anadolu Cad. No: 22, Çayırova Merkez, Çayırova, Kocaeli

Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir.

İş planlarını “beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet” vizyonuyla oluşturan Doğuş Otomotiv, kurumsal stratejisini “otomotiv değer zincirinin her alanında var olma” hedefi üzerine inşa etmektedir. Doğuş Otomotiv, sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir.

Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 11 uluslara­rası markanın temsilcisi olan Doğuş Otomotiv, bireysel ve kurumsal müşterileri­ne Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç ve Scania markalarından ve bu markaların 80’i aşkın modelinden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmak­tadır. Şirket ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında Scania Engines markasıyla ve soğutma sistemleri pazarında Thermo King markasıyla rekabet etmektedir.

2000’e yakın çalışanıyla Doğuş Otomotiv, Türkiye’deki otomotiv sektörünün en önemli oyuncularından biridir. Kurulduğu günden bu yana ödün vermeden sür­dürdüğü müşteri memnuniyetine odaklı dinamik hizmet anlayışı sayesinde Do­ğuş Otomotiv, kurumsal itibar araştırmalarında Türkiye’nin en beğenilen ve en çok güven duyulan markaları arasında üst sıralarda yer almaktadır. 2004 yılın­da halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri Borsa İstanbul’da (BİST) “DOAS. IS” kodu ile işlem görmektedir.

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve servis, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’nun bir üye­sidir.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma: 07:45 - 16:45
Cumartesi - Pazar: Kapalı
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit,
Firma Büyüklüğü:
501-1000 Çalışan
YORUMLAR (1)
Selahattin Ö.
Sizlerden aldığım wolsvagen Gadi pl 16hr116 plakalı aracım 69000 km de hiç hararet yapmadı bu gun Bursada servizinize bıraktım kafada conta yaya su karışıyor dediler 69000 km arac mumkunmu tel 05368711689 Selahattin yardımcı olurmusunuz
Doğuş Otomotiv Genel Müdürlük için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN