Dijital Reklamlar

Minimum tıklama garantili paketler.

Satışlarınızı Arttırın

Türkiye’de İlk Kez: Google AdWords'te Minimum Tıklama Garantisi!

KOBİ’lere özel hazırladığımız tıklama garantili Google AdWords reklam paketlerinde yönetim bedeli, kurulum bedeli gibi ek ücretler alınmaz. Tek bir tutar ödersiniz ve karşılığında o paketteki minimum tıklamaları garanti ederiz. Eğer minimum garantiye ulaşamazsak, üzerini biz tamamlarız.


Doğru Zamanda Doğru Kişilere Tanıtım Yapın

Satışlarınızı Arttırın

Sağladığınız ürün ya da hizmetleri arayanlara, ilk sıralarda reklamınızı gösteririz. Web sitenize, kampanya sayfanıza ya da Yellow Pages’taki tanıtım sayfanıza yeni ziyaretçiler göndeririz. Telefonunuz daha çok çalar, daha çok ziyaret alır, daha çok satış yaparsınız.

digitalads.DR_GA_Title4

Doğru Zamanda Doğru Kişilere Tanıtım Yapın

Reklamlarınızı, işinize uygun uzaklıktaki müşterilere ve uygun bölgelerde gösteririz. Hedeflediğiniz kullanıcılar, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam da aradıkları anda reklamınızı görürler. Doğru zamanda doğru tıklamalarla gerçek müşterilerin sizi bulmasına yardımcı oluruz.


Minimum tıklama garantisi ile Google AdWords reklamlarından daha fazla verim alın. Daha fazla müşteriye ulaşın:

Türkiye’de İlk Kez: Facebook Reklamlarında Minimum Tıklama Garantisi!

KOBİ’lere özel hazırladığımız tıklama garantili Facebook reklam paketlerinde yönetim bedeli, kurulum bedeli gibi ek ücretler alınmaz. Tek bir tutar ödersiniz ve karşılığında o paketteki minimum tıklamaları garanti ederiz. Eğer minimum garantiye ulaşamazsak, üzerini biz tamamlarız.


Facebook’ta Doğru Kişilere Ulaşın

Facebook’ta Doğru Kişilere Ulaşın

Ürün ve hizmetlerinizi, işinize uygun bölgelerdeki kullanıcılara gösteririz. Bu kişileri yaş, cinsiyet, meslek, ilgi alanları gibi konulara ayırarak hedefleriz. Doğru kişilerden doğru tıklamalar alırsınız.


Satışlarınızı Arttırın

Satışlarınızı Arttırın

Facebook, pazarlama aktiviteleri için çok güçlü ve etkili bir platformdur. Facebook kullanıcılarını, Facebook sayfanıza ya da web sitenize getirerek, firmanızı tanıtır, varsa form doldurtabilir ya da sizi telefonla aramalarını sağlarız.


Minimum tıklama garantisi ile Facebook reklamlarından daha fazla verim alın. Daha fazla müşteriye ulaşın:

Müşterilerimizden Görüşler

HATA BİLDİRİN