DeFacto Genel Müdürlük

Ayakkabı ve Çanta

  • İlk oy veren siz olun!

Adres:
Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. Bina No: 31 Küçükçekmece İstanbul
Yol Tarifi Al
Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi - Pazar: Kapalı
Ödeme Yöntemleri:


Kategoriler: Ayakkabı ve Çanta, Bayan Giyim, Çocuk Giyim, Erkek Giyim, Giyim ve Giyim Aksesuarları, Holding Şirketleri, Tax Free Shopping,


Firma Büyüklüğü: 1001-5000 Çalışan


Kurulduğu 2003 yılından bu yana ‘rahatlık’ ve ‘mutluluk’ yaklaşımlarıyla çalışmalarını sürdüren DeFacto, kaliteli ürünleri ve uygun fiyat politikası ile dikkat çekiyor. Dünya modasının merkezlerinden biri olan Barselona’da açtığı tasarım ofisinde hazırlanan Kadın, Erkek, Çocuk, Aksesuar koleksiyonları ile kısa sürede Türk halkının beğenisini kazanan DeFacto, 12 yıl içinde toplam 293 mağazada müşterileri ile buluşuyor. Türkiye’de 267 mağaza   olmakla birlikte, Kazakistan’da 15, Mısır’da 2, Irak’ta 5, Fas’ta 1, Kosova’da 1 ve Belarus’ ta 2 mağaza ile %40 büyüdü. Türkiye’ de alışveriş merkezlerinin en çok tercih ettiği marka olmayı başaran DeFacto, önümüzdeki ‘10 yıl içerisinde 10 önemli ülkede markalaşarak, dünya markası olma’ vizyonu ile kurumsal yapısını güçlendirmeye devam ediyor.

 

Mağazalarının yanı sıra kurduğu e-ticaret sitesi ve omni-channel anlayışı ile de dikkat çeken marka, her yıl % 100 büyüme hedefini aşarak rekor kıran www.defacto.com.tr e-ticaret sitesi ile moda perakendesine getirdiği dijital yeniliklerle de öne çıkıyor. 

 

Facebook - facebook.com/DeFacto

Twitter - twitter.com/defactosocial

Instagram - instagram.com/defactosocial

Google+ - plus.google.com/+defacto

YouTube - youtube.com/defacto

Pinterest - pinterest.com/defactosocial

İlk yorum yazan siz olun! Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak yorumlarınızı iletin.
DeFacto Genel Müdürlük İLE İLETİŞİME GEÇİN
En Yakın   Türk Telekom