DeFacto Genel Müdürlük Logo

DeFacto Genel Müdürlük

Ayakkabı ve Çanta

,

Bayan Giyim

,

Çocuk Giyim

,

Erkek Giyim

,

Giyim ve Giyim Aksesuarları

,

Holding Şirketleri

,

Tax Free ShoppingAdres:


Atatürk Mah. Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No: 31 Küçükçekmece İstanbul
Harita Büyüt
Yol Tarifi Al

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi - Pazar: Kapalı
Diğer Telefonlar:

444 2 715


Firma Büyüklüğü:

1001-5000 Çalışan


Ödeme Yöntemleri:Kategoriler:

Ayakkabı ve Çanta, Bayan Giyim, Çocuk Giyim, Erkek Giyim, Giyim ve Giyim Aksesuarları, Holding Şirketleri, Tax Free Shopping


Kurulduğu 2003 yılından bu yana ‘rahatlık’ ve ‘mutluluk’ yaklaşımlarıyla çalışmalarını sürdüren DeFacto, kaliteli ürünleri ve uygun fiyat politikası ile dikkat çekiyor. Dünya modasının merkezlerinden biri olan Barselona’da açtığı tasarım ofisinde hazırlanan Kadın, Erkek, Çocuk, Aksesuar koleksiyonları ile kısa sürede Türk halkının beğenisini kazanan DeFacto, 12 yıl içinde toplam 293 mağazada müşterileri ile buluşuyor. Türkiye’de 267 mağaza   olmakla birlikte, Kazakistan’da 15, Mısır’da 2, Irak’ta 5, Fas’ta 1, Kosova’da 1 ve Belarus’ ta 2 mağaza ile @ büyüdü. Türkiye’ de alışveriş merkezlerinin en çok tercih ettiği marka olmayı başaran DeFacto, önümüzdeki ‘10 yıl içerisinde 10 önemli ülkede markalaşarak, dünya markası olma’ vizyonu ile kurumsal yapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Mağazalarının yanı sıra kurduğu e-ticaret sitesi ve omni-channel anlayışı ile de dikkat çeken marka, her yıl % 100 büyüme hedefini aşarak rekor kıran www.defacto.com.tr e-ticaret sitesi ile moda perakendesine getirdiği dijital yeniliklerle de öne çıkıyor.

Murat G.
Murat G. 16.03.2016
İyi günler defacto genel müdürlük ben deniz güvenç tekstil yıkama murat güvenç fason yılama işleriyle ilgili arkadaşla görüşmek istiyorum.irtibat.Tel.0535 253 67 77 Murat güvenç .saygılarımla.
DeFacto Genel Müdürlük İLE İLETİŞİME GEÇİN