Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri kategorisindeki diğer firmalar.
Çelik Motor Genel Müdürlük Logo
-
Yetersiz oy
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Buyaka E Blok No: 58, Tepeüstü, Ümraniye, İstanbul

55 yılı aşkın tecrübesiyle Anadolu Grubu'nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, Türkiye’de otomotiv sektöründe faaliyet gösteren en köklü şirket olma unvanını taşıyor. 2001 yılında KIA markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Çelik Motor, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimini KIA markası için kullanmaya başladı. KIA markası, yaygın servis ağı ve satış noktalarıyla, Türkiye’de otomotiv sektöründe önemli bir konuma geldi. Çelik Motor, markanın değişen tasarım anlayışı ile birlikte KIA’nın algısını ve imajını ileriye taşıdı. KIA’nın 2015 yılındaki ticari ve binek araçların dahil olduğu toplam pazar payı %1,9 olarak gerçekleşti.

2014 yılında gerçekleştirdiği ilk kısa dönem kiralamadan bu yana araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getiren Garenta ile Çelik Motor bünyesinde 10 yılı aşkın süredir Uzun Dönem Operasyonel Kiralama faaliyetlerini sürdüren Çelik Motor Filo, 2016 yılında güçlerini GARENTA çatısı altında birleştirdi. Operasyonel uzun dönem kiralama filosunu 2015 sonu itibarıyla yıllık ,9 artışla 21.778 adet seviyesine yükselterek sektöründe ilk 3 içinde yer alan Garenta; kısa dönem araç kiralama faaliyetlerinde 2015 yılı ortalamasında yaklaşık 4.000 adetlik bir araç parkına ulaşmıştır. 2015 yıl sonu itibarıyla kiralama faaliyetlerinde kullanılan araç sayısı toplam 26.514 adet olmuştur. Garenta’nın uzun ve kısa dönem faaliyetlerinden dönen araçların online açık artırma yöntemi ile satışa sunulduğu platformu ikinciyeni.com ise, 2015 yılında yaklaşık 12.000 adet araç satışıyla otomotiv e-ticaretinde liderler arasında yer almıştır.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:30
Cumartesi - Pazar: Kapalı
Ödeme Yöntemleri:
Nakit,
Firma Büyüklüğü:
51-200 Çalışan
YORUMLAR (4)
KIA T.
Konu KIA Müşteri Deneyim ekibi tarafından takip edilmektedir.
MURAT G.
34KE2949 Kia Sportage plakalı aracımı Mehmet Kutlay Beyle görüştükten sonra Kia Tekkar tarafından servis elemanlarıyla evimin önünden aracımı takviye yaparak alıp götürdüler. Bilgilerinize
YellowPages
Günaydın Murat Bey. Yorumunuz firmaya iletildi. Size buradan ya da email adresiniz üzerinden doğrudan ulaşabilirler. Paylaşım ve katkılarınızın devamı dileğiyle...
MURAT G.
Kia Sportage 2014 model star stoplu aracım satın aldığım tarihten beri defalarca sorun çıkardı. Sürekli takviyeyle çalışan aracımın önceki arızaları ile ilgili olarak Elekt.Bölümü Sorumlusu Mehmet Kutlay'ın bilgisi vardır. Aracım şu an yine çalışmıyor.Değiştirme talebi istiyorum.
Çelik Motor Genel Müdürlük için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN