Emlak kategorisindeki diğer firmalar.
Cantekinler Gayrimenkul Değerleme Logo

Cantekinler Gayrimenkul Değerleme
Adres: Balmumcu Mah. Morbasan Sok. No: 6 Daire: 4, Beşiktaş, İstanbul

Çalışma Saatleri:

Firma Büyüklüğü:

1-10 Çalışan

Ödeme Yöntemleri:

Kategoriler:

Emlak, Gayrimenkul Yönetimi ve Danışmanları

Takip Edin:

Şirketimiz Temmuz – 2010 yılında gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmeti vermek üzere 745886 Ticaret Sicil No’su ile Cantekinler Planlama Mimarlık Danışmanlık ve Gayrimenkul Değerleme Limited Şirketi Unvanı ile tescil edilmiştir. 

Şirketimiz İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluşumuzdan günümüze kadar 15.000 adedin üzerinde gayrimenkul değerleme raporunun hazırlanması süreçlerinde aktif rol alınmıştır. 2013 yılında, 6306 sayılı kentsel dönüşüm kanununun ilanı ile kentsel dönüşüm sürecinde hak sahiplerinin karşılaşması muhtemel sorunların önceden görülmesi ve gerekli önlemlerin alınması konusunda, kentsel dönüşüm projelerinde danışmanlık hizmeti verilmesi için çalışmalara başlamıştır. 

Kadromuzda yer alan SPK Lisansına sahip gayrimenkul değerleme uzmanları, değerleme uzman yardımcıları, teknik meslek kimliğine sahip personeli  ve hukuk, kentsel dönüşüm, mimarlık, mühendislik, şehir planlama konularında uzmanlığa sahip danışmanları ile Gayrimenkul Değerleme, Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı ve Gayrimenkul Yatırım Fizibilitesi alanlarında, Marmara, Ege ve İç Anadolu Bölgelerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Makaleler

Ülkemizde Gayrimenkul Sektörünün Durumu


Gayrimenkul değerleme işlemleri ülkemizde en çok bankacılık işlemlerinde, ipotek karşılığı verilen kredilerde, banka tarafına verilecek olan teminatının güncel parasal karşılığının tespitinin yapılması amacı ile yapılmaktadır. Bunun dışında SPK faaliyetlerinde kullanılmak üzere, tüzel ve gerçek kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda, Vergi Dairesi ... Devamı

Cantekinler Gayrimenkul Değerleme için yorum yazın

 • Oy verin
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı


HATA BİLDİRİN