Araba Tamiri kategorisindeki diğer firmalar.
Borovalı Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi Logo

Borovalı Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi

Araba Tamiri

,

Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri

,
-
Yetersiz oy
Dokuz Eylül Mah. Akçay Cad. No: 213 Daire: 2, Gaziemir, İzmir

Çelik Motor’un 2001 yılında distibütörlük anlaşması imzaladığı Kore‘nin ilk bisiklet ve otomobil üretici firması olan KIA Motors, 1944 yılından bu yana, kararlılığı ve yaratıcı teknolojisi ile Kore'yi global otomotiv pazarına sokmakta öncü olmuştur ve halen Kore otomotiv endüstrisine yön vermektedir.

Dünya genelinde 44.000’den fazla çalışanı ve yıllık 20 Milyar $ net gelire sahip olan ve 8 ülkede 13 farklı üretim ve montaj fabrikası ile yılda 2,1 milyondan fazla araç üretim kapasitesine sahip olan KIA Motors, 3.500 bayi ağı ile 172 ülkede satış yapmaktadır.

Otomotiv endüstrisinin önde gelen tasarımcılarından biri olan Peter Schreyer’in 2006 yılında baş tasarımcı sıfatıyla, KIA Motors tasarım bölümünün başına geçmesiyle, KIA’nın tasarım anlayışı başka bir seviyeye ulaşmıştır. Otomobil tasarımına verdiği önemin bir göstergesi olarak KIA, tüm ürün gamını yenileme sürecine girmiştir. Bu süreçte Peter Schreyer KIA Motors Corporation bünyesinde Koreli olmayan ilk başkan seviyesine yükselmiştir.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 08:30 - 17:00
Pazar: 08:30 - 18:00
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Markalar:

Kia

,
Borovalı Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN