Bir Dilek Tut ve Gerçekleşeceğine İnan

Büyülü bir diyar düşünün. Güne gökyüzündeki yüzlerce balonun renk cümbüşüyle uyanacağınız, tarihe tanıklık edip yeraltındaki yaşamın izlerini süreceğiniz, gün batımında kızıl vadinin gerçekten kızıl olduğunu göreceğiniz. Şimdi bu büyülü diyarda büyülü bir otel hayal edin.

Burası Wish Cappadocia: Odalarının eşsiz dekoru, gün doğumunda terasından balonları izleme zevki, güvercinlik vadisine bakan eşsiz Erciyes Dağı manzarasında harika bir kahvaltı ve nadide gramofondan Elvis veya Zeki Müren dinleme fırsatı. Burasını otelden daha farklı ve fazla yapan sadece bunlar değil. Burada bir dilek dilemenizi ve bu dileğe inanmanızı istiyor bu mekan. Şimdiye kadar dileğini gerçekleştirmiş kişilerin şaşkınlık veren magazinsel hikayeleri yok elbette (belki de yeni açıldığındandır)  Ama ben bir dilek diledim ve sanırım oldu! 

Otelin sahibi Önder Bey sofistike, İstanbul'da uluslararası bir firmaya bağlı üst düzey yöneticilik yapmış genç bir girişimci. Bir gün bu keşmekeşten sıkılıp bir dilek tutmuş ve huzur dilemiş sadece. Wish Cappadocia bu huzurun eseri. Bu yerde insanı çepeçevre saran pozitif bir atmosfer var. En ince detaylarına kadar düşündüğü otelde ince ve bütünlük sağlayan detaylar hayret verici. Bir mimarla çalışmamış olması ise kendisinin bu işe verdiği emeği ve duyduğu zevki başlı başına ortaya koyuyor.

Güzel Atlar Diyarı anlamına gelen Kapadokya'da güzel bir diyar arıyorsanız sadece bir dilek tutun ;)

HATA BİLDİRİN