Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri kategorisindeki diğer firmalar.
Atik Otomotiv Logo
-
Yetersiz oy
Muratpaşa Mah. Rami Kışla Cad. No: 97 Daire: 1, Bayrampaşa, İstanbul

Otomobil sahibi olmak artık günümüz şartlarında bir ihtiyaç haline geldi. Ama bir aracı alırken aldığınız yerin doğru adres olması, aracı aldıktan sonra da bazı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi gerekmektedir. Bunların dışında uygun fiyata doğru aracı bulmaksa işin en zor kısmıdır. Tam da bu noktada Atik Otomotiv olarak araç sahibi olmak isteyenlerin imdadına yetişiyoruz.

Atik Otomotiv Suzuki yetkili bayisi olarak sizlere hizmet vermektedir. 10 yıldan fazla bir zaman diliminde sizler için çalışan firmamız, satılık araç arayanlarınız ve bu araçların hayalinizdeki araç olmasını isteyenleriniz için son derecede doğru bir karardır. Gerek otomobil fiyatları gerekse otomobil alım sonrası hizmetlerin sizleri çok memnun bırakacağına eminiz.

Örneğin verilen servis hizmeti sayesinde mekanik hasar bulunan araçlarınızın tamir ve bakımı da yapılabilmektedir. Servis hizmetlerinde en çok karşılaşılan yanlış hasar tespiti, tamir aşamasında kullanılan yanlış yöntemler gibi sorunlarla Atik Otomotiv’de karşılaşmanız ise mümkün değildir. Araçlarınız en ince ayrıntısına kadar incelenir, gerekli mekanik ve diğer sorunlar tespit edilerek gerekli müdahaleler yapılır. Bir diğer hizmetimiz ise aracınızın kaza vb. şeylere karşı korumaya alacak sigortadır. Aracınızı uygun fiyatlarla sigortalatabilir, beklenmedik kazalara karşı korumaya alabilirsiniz.

Umarız en kısa zamanda hayalinizdeki arabaya sahip olabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmaktansa son derece mutluluk duyarız.

FİRMA DETAYLARI
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 18:00
Pazar: 11:00 - 18:00
Telefonlar:
Ödeme Yöntemleri:
Nakit, visa, MasterCard,
Markalar:

Suzuki

,
Firma Büyüklüğü:
1-10 Çalışan
Atik Otomotiv için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
HATA BİLDİRİN