Arkom Kombi ve Klima Teknik Servisi

Kombiler ve Isıtıcılar

,
4.2 /5
26 oy
Kadıköy Mah. Reşit Paşa Sok. No: 28, Yenişehir, İzmit, Kocaeli

Arkom Kombi ve Klima Teknik Servis olarak kombi ve klima servisi, bakımı, tamiri, satışı ve montajı konularında; İzmit, Derince, Körfez, Gölcük, Başiskele, Kartepe ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.

Arkom Kombi Servisi Fondital, Dizayn Grup, Ditroo markalı kombilerin yetlili servisi olup ECA, Demirdöküm, Baymak, Ferroli, Ariston, Alarko, Baykan, Vaillant ve Viessmann gibi tanınmış kombilerede özel servis hizmeti vermektedir.

Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıll... Detaylı tanıtım için bu işletmeyi sahiplenin.

YORUMLAR (4)
zeynep a.
Kombi ve peteklerimin bakımı için servisi aradım. Aynı gün gelip gerekli işlemleri yaptılar. Temiz ve güler yüzlü personeliyle hizmet veren ve yaptığı işin arkasında duran bir firma. Teşekkürler arkom.
Abdulkadir
Kombi tamir bakım konusunda uzman kişilerle çalışmak isteyenlerin adresi teşekkürler arkom
Soner K.
Kombi ve petek temizliği için arkom kombi servisinden hizmet aldım. Yapılan işlem için tesekkür ederim. Kombim le alakalı problemlerimde bu sayede giderilmiş oldu. Arkom a ve çalışanlarına teşekkür ederim.
Aysun
Kombi ve petek temizliğimiz için Arkom Kombi Servisinden hizmet aldım. Gelen ekip güleryüzlü ve işinin ehli olduğu kadar güleryüzlüydü. Peteklerimiz ısıtmıyordu. Yaptıkları işlemler sonrasında kombimizin derecesini düşürmemize rağmen cok daha fazla ısınabiliyoruz. Teşekkür Ederim.
Arkom Kombi ve Klima Teknik Servisi için yorum yazın
Burayı beğendiniz mi?
YAKINDAKİ BENZER FİRMALAR

BENZER KATEGORİLER

HATA BİLDİRİN