Kombiler ve Isıtıcılar kategorisindeki diğer firmalar.
Arkom Kombi ve Klima Teknik Servisi Logo

Arkom Kombi ve Klima Teknik Servisi
Adres: Kadıköy Mah. Reşit Paşa Sok. No: 28, İzmit, Kocaeli

Çalışma Saatleri:

Diğer Telefonlar:

0262 331 15 68

Firma Büyüklüğü:

1-10 Çalışan

Markalar:

Viessmann, Vaillant, Ferroli, E.C.A., Demirdöküm, Buderus, Bosch, Baymak, Baykan, Ariston, Alarko, Airfel

Ödeme Yöntemleri:

Kategoriler:

Kombiler ve Isıtıcılar

Takip Edin:

Arkom Kombi ve Klima Teknik Servis olarak kombi ve klima servisi, bakımı, tamiri, satışı ve montajı konularında; İzmit, Derince, Körfez, Gölcük, Başiskele, Kartepe ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.

Arkom Kombi Servisi Fondital, Dizayn Grup, Ditroo markalı kombilerin yetlili servisi olup ECA, Demirdöküm, Baymak, Ferroli, Ariston, Alarko, Baykan, Vaillant ve Viessmann gibi tanınmış kombilerede özel servis hizmeti vermektedir.

Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi satışı, kombi montajı, petek temizliği ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

zeynep a.
zeynep a. 10.09.2016
Kombi ve peteklerimin bakımı için servisi aradım. Aynı gün gelip gerekli işlemleri yaptılar. Temiz ve güler yüzlü personeliyle hizmet veren ve yaptığı işin arkasında duran bir firma. Teşekkürler arkom.
Abdulkadir
Abdulkadir 31.05.2016
Kombi tamir bakım konusunda uzman kişilerle çalışmak isteyenlerin adresi teşekkürler arkom
Soner K.
Soner K. 14.05.2016
Kombi ve petek temizliği için arkom kombi servisinden hizmet aldım. Yapılan işlem için tesekkür ederim. Kombim le alakalı problemlerimde bu sayede giderilmiş oldu. Arkom a ve çalışanlarına teşekkür ederim.
Aysun
Aysun 13.05.2016
Kombi ve petek temizliğimiz için Arkom Kombi Servisinden hizmet aldım. Gelen ekip güleryüzlü ve işinin ehli olduğu kadar güleryüzlüydü. Peteklerimiz ısıtmıyordu. Yaptıkları işlemler sonrasında kombimizin derecesini düşürmemize rağmen cok daha fazla ısınabiliyoruz. Teşekkür Ederim.
Arkom Kombi ve Klima Teknik Servisi için yorum yazın

 • Oy verin
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı
  • Oylama Yıldızı


HATA BİLDİRİN